E Nabız Bilgi

E-Nabız gündüz yatak tarifesi

19.02.2023
E-Nabız gündüz yatak tarifesi

E-Nabız gündüz yatak tarifesi içeriğimizde sizlere e-nabız gündüz yatak tarifesi ne demek, gündüz yatak tarifesi bu işlem bana ait değil, e nabız üzerinde gündüz yatak tarifesi ve devlet hastanesi gündüz yatak tarifesi gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız.

E-Nabız uygulaması içerisinde birçok hizmet bulunduran bir uygulamadır. E-Nabız kullanıcıları, uygulama üzerinden hastane randevusu, tahlil sonuçları, hastane giriş bilgileri, doktor bilgileri ve aile hekimleri olmak üzere birçok iş ve işlemlerini takip edebilmektedirler.

E-Nabız uygulaması üzerinden hastane ziyareti yapan bireyler, hastane de yapmış oldukları işlemleri ve muayene bilgilerine ulaşabilmektedirler. Bireyler hastanede yapmış oldukları muayene için belirli bir miktar para ödemeleri gerekmektedir.

Bireylerin muayene oldukları hastanede ayakta tedavi olmaları veya bir günü dolmadan ayakta yapmış oldukları muayeneye Gündüz yatak tarifesi denilmektedir. E-Nabız gündüz ayakta tarifesi ise E-Nabız uygulaması üzerinden bireyin hastanede bir günü dolmadan ayakta yapmış olduğu tedavi karşılığında ödemesi gereken borcu ifade etmektedir.

Gündüz Yatak Tarifesi E-Nabız Üzerinden Nasıl Takip Edilir?

E-Nabız uygulamasına giriş yapmak isteyen bireyler öncelikle şifre oluşturmaları gerekmektedir. Şifre oluşturacak bireyler E-Devlet uygulaması üzerinden şifre oluştura bilmektedirler. E-Nabız uygulamasına giriş şifresi belirlendikten sonra uygulama kullanıcıları uygulamaya giriş yapmaları gerekmektedir.

E-Nabız uygulamasına giriş yapıldıktan sonra açılan sekmede hastane ziyaretlerim görülecektir. Bireyler detay görüntüle bölümüne giriş yaptıktan sonra açılan ekranda gündüz yatak tarifesi yazan alanı görebilmektedirler.

Ortalama Yatak Ücreti Tarifesi

Devlet hastaneleri ve özel hastanelerinde yatak ücret tarifesi değişmektedir. Devlet hastanelerinde de yatak ücreti tarifesi değişiklik göstere bilmektedir. Hastaneler de ki fiyat farklarının ortalaması hesaplandığında;

  • Standart yatak ücreti: 60-80 TL arasındadır.
  • Gündüz yatak ücreti: 34-45 TL arasındadır.

E-Nabiz giriş kategorimizde bulunan e-nabız bilgileri nasıl değiştirilir sorularının cevapları içinde ilgili bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.