E Nabız Bilgi

E nabız depremzede sorgulama

13.02.2023
E nabız depremzede sorgulama

Bu yazımızda e nabız depremzede sorgulama, e nabız deprem yakın ve depremzede sorgulama e devlet gibi soruların cevabını vererek, sizleri detaylı olarak bilgilendiriyoruz. Ülkemiz zor günlerden geçmektedir. Son yaşadığımız deprem olayları birçok insanımızı kaybetmemize ve binlerce kişinin evsiz kalmasına sebep oldu. Bu yaşadığımız büyük depremden sonra herkes yakınlarını merak etmiş durumda. E nabız depremzede sorgulama uygulaması tam da bu durum için düşünülmüş ve aktif edilmiş bir uygulamadır. Sizlerde yakınlarınızı bu uygulama sayesinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yakınlarınız sağ mı başına bir durum gelmiş mi bu uygulama sayesinde kolaylıkla erişebilirsiniz. Sizlerde e-nabız uygulaması üzerinden depremzede sorgulama sayfası üzerinden bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

E nabız depremzede sorgulama nasıl yapılır?

E-devlet şifrenizle birlikte e-nabız uygulamasına giriş yaparak birinci ve ikinci dereceden yakınlarınızın durumlarını kontrol edebilirsiniz. Eğer e-nabız kaydınız yoksa kolaylıkla üye olabilirsiniz. Sisteme girdiğinizde açılan sayfadan “e-Nabız Sistemi kullanım koşullarını okudum” kutucuğuna onay verin ve kayıt işlemine devam ediniz. Açılan 2.sayfada kişisel bilgilerinizi girebilirsiniz. Üyelik işlemleri bittikten sonra yakınlarım sekmesinden 1.seviye ve 2.seviye yakınlarınızın durumlarına erişebilirsiniz.

E-nabız şifresi nasıl alınır?

E-devlet şifrenizi bilmiyorsanız sisteme giriş için bir alternatif daha bulunmaktadır. Sağlık ocağında aile hekiminiz bulunmaktadır ona telefon kaydınızı yaptırarak da bu sistemi kullanmanız mümkün. Telefon kaydınız varsa size giriş esnasında iletilen tek kullanımlık kodla sisteme kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

Bunlarada bakabilirsiniz:

E Nabız birincil telefon numarası değiştirme

E nabız şifre kaldırma

E Nabız indir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.