E Nabız Bilgi

Devit-3 ampul fiyatı

29.12.2022
Devit-3 ampul fiyatı

Devit-3 ampul fiyat 2023 yazımızda sizlere devit-3 ampul fiyatı ne kadar ve devit-3 ampul fiyat 2023 eczane fiyatı gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Devit-3 İ.M/Oral Ampül, bir ilaçtır. Bu ilaç, vitamin, mineraller ve aminoasitler içerir ve genellikle yetersiz beslenme durumlarında veya bu maddelerin eksikliği olan durumlarda kullanılır.

Devit-3 Ampül Neye İyi Gelir?

Devit-3 İ.M/Oral Ampül, aşağıdaki durumlarda kullanılabilir:

  • Yetersiz beslenme durumları
  • Mineraller ve vitaminlerin eksikliği
  • Aminoasitlerin eksikliği
  • Besin öğelerinin eksikliğine yol açan bazı hastalıklar veya durumlar

Devit-3 İ.M/Oral Ampül, genellikle doktora danışılarak kullanılır, dozajı ve kullanım sıklığı doktor tarafından belirlenir. Bu ilaç, genellikle damar yoluyla (intramusküler olarak) veya ağız yoluyla alınır. Önceden doktora danışmadan bu ilaçı kullanmayınız ve doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Devit-3 Ampül Kaç Ay Kullanılır?

Devit-3 İ.M/Oral Ampül, hangi amaçla kullanılacağı, dozu ve kullanım süresi gibi önemli bilgileri içeren bir reçete ile verilmelidir. Reçete yazılırken, doktorunuz ilaç hakkında size bilgi verecek ve sizin için en uygun olan dozu ve kullanım süresini belirleyecektir.

Bu ilacın yetersiz beslenme sonucu takviye ilaç olduğundan bahsetmiştik ve düzensiz beslenmenin devam etmesi ya da eksik vitamin durumlarına bağlı olarak kullanım süresi uzayabilir. Bu nedenle, Devit-3 İ.M/Oral Ampül’ün ne kadar süreyle kullanılması gerektiği konusunda doktorunuzdan tavsiye almanız önemlidir. Eğer Devit-3 İ.M/Oral Ampül’ü kullanırken herhangi bir sorun yaşıyorsanız veya ilacın etkisini anlamıyorsanız, doktorunuza danışmalısınız.

Devit-3 ampul fiyatı 2023

Devit-3 Ampül eczanelerde satılmakta olup fiyat bilgileri şu şekildedir:

Perakende Satış Fiyatı :14.75 TL
Barkod :8699525750426
Etken madde:Vitamin D3
Devit-3 ampul fiyatı 2023
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.