E Nabız Bilgi

Dapoxetine reçetesiz alınır mı

22.01.2023
Dapoxetine reçetesiz alınır mı

Dapoxetine reçetesiz alınır mı yazımızda sizlere dapoxetine reçetesiz satılır mı ve dapoxetine reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Dapoxetine, erkeklerde erken boşalmayı tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Dapoxetine’nin erkeklerde erken boşalma tedavisinde etkili olduğu gösterilmiştir. Bir çalışmada, Dapoxetine nin boşalma süresini 1,8 dakikadan 3,6 dakikaya çıkardığı bulunmuştur.

Dapoxetine yemeklerle birlikte veya ayrı olarak alınabilir. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi aç karnına alınması etkinliğini artıracaktır. Önerilen doz 30 mg’dır. Ancak ilacı alan kişi bu dozla tatmin edici bir sonuç alamaz ise doz 60 mg’a kadar çıkılabilir. Önerilen maksimum doz 60 mg’dır. İlacın 24 saatte bir defadan fazla alınmaması gerektiği unutulmamalıdır.

Kişi 24 saat içinde birden fazla tablet alırsa yan etkiler ortaya çıkabilir. Bu yan etkiler baş ağrısı, mide bulantısı, kusma ve baş dönmesini içerebilir. Bu nedenle önerilen doza uyulması önemlidir. Ayrıca, ilaca alerjisi olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Kalp sorunu olan veya bazı ilaçları kullanan kişiler de ilacı kullanmadan önce bir doktora danışmalıdır. Dapoxetine reçeteli bir ilaçtır ve reçetesiz satılmaz. Bu nedenle, ilacı almadan önce bir doktora danışmak önemlidir.

Dapoxetine reçetesiz alınır mı

Dapoxetine reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı hayır olacaktır. Eczanelerde dapoxetine ilacı reçeteli olarak satın alınabilmektedir. Uzman hekimler tarafından dapoxetine uygun görüldüğünde reçete edilebilmektedir. Dapoxetine tablet, dapoxetine 60 mg ve dapoxetine (priligy) reçeteli olarak alındığından SGK tarafından ödemesi yapılmaktadır.

İlacın doktora danışmadan alınması ciddi yan etkilere neden olabilir. Bu nedenle, bir doktorun tavsiyelerine uymak önemlidir. Dapoxetine önerildiği şekilde kullanıldığında güvenli ve etkili bir ilaçtır.

Dapoxetine reçetesiz eczane fiyatı

PRİLİGY Film Kaplı Tablet 60 mg 6 tabletlik ambalaj 8699832090574 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir. Dapoxetine reçetesiz eczane fiyatı 697.96 TL olarak güncellenmiştir.

Kaynak: https://www.ilacbu.com/dapoksetin-recetesiz-alinir-mi/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.