E Nabız Bilgi

Cycladol reçetesiz alınır mı

13.02.2023
Cycladol reçetesiz alınır mı

Cycladol reçetesiz alınır mı konulu yazımızda cycladol reçetesiz satılır mı ve cycladol reçeteli mi gibi sıkça sorulan bu sorular hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Cycladol, ağrı kesici özelliği ve iltihap söktürme özelliği ile bilinmektedir. Genellikle uzmanlar tarafından pek çok hastalığa iyi geldiği, ağrı ve insan etkisi olan semptomlarda kullanılmaktadır. Eklem ağrısı, eklemlerde oluşan şişkinliklerde, eklemde oluşan bazı kireçlenmelerde ve erkemde oluşan sertlikte ağrı kesme görevinde bulunur. Eklemde oluşan romatizmalı iltihaplarda da kullanıldığı bilinir.

Ayrıca Omurga da oluşan romatizmalarda, şiddetli adet dönemi ağrılarında, ameliyat sonralarında ve iskelet sisteminde oluşan bazı ağrılarda kullanılmaktadır.

Cycladol’un yan etkisi nelerdir?

Bütün ilaçlarda olduğu gibi bu ilaçta da bazı yan etkiler bulunmaktadır. Bunları liste halinde uzun verilebilir ancak burada kritik olan bazı yan etkiler üzerinde duracağız. Lütfen hangi maddelere karşı yan etkiniz olduğunu bilerek ilaçları kullanın. İşte Cycladol ilacının yan etkileri:

  • Yüzde oluşan kızarık
  • Nefes almada güçlük
  • Deride döküntünün oluşması
  • Hırıltılı şekilde soluk alma verme
  • Çeşitli alerjen reaksiyonlar

Son olarak Cycladol ilacı doktor gözetiminde alınması gerekiyor. İlacı aç karnına almalısınız.

Cycladol reçetesiz alınır mı

Cycladol 20 mg ilacının ağrı kesici ve iltihap sökme özelliği olduğunu söylemiştik. Kullanıcıların en çok aradığı Cycladol 20 mg tablet reçetesiz alınır mı? Sorusuna bakalım. Cycladol 20 mg tablet doktor tarafından normal reçete ile alınabilmektedir. Kas ve iskelet sistemi ağrılarında kullanılmaktadır. Bu ilacı kullanmadan önce lütfen hekiminize başvurun.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Butokonazol reçetesiz alınır mı

Cyplos reçetesiz alınır mı

Broksin şurup reçetesiz alınır mı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.