E Nabız Bilgi

Clozaril krem kullananlar

21.11.2022
Clozaril krem kullananlar

Clozaril krem kullananların ilaç hakkındaki yorumlarından önce ilaç hakkında detaylı açıklamalar yapmakta yarar görülmektedir. Clozaril, cilde uygulanan jel formunda bir ilaçtır. Etken maddeleri klindamisin fosfat ve benzoil peroksit’tir. Anti akne ilaç grubunda olan Clozaril, akne oluşumuna sebep olan bakterileri yok eden bir antibiyotiktir.

Etken maddesi ile cildi daha az yağlı yapan krem, 25 mg tüp ambalajlarda satılmaktadır. Akne sayısını, siyah nokta ve beyaz noktayı azaltan krem, hekim önerisi ile alınıp kullanılmalıdır. Parmak ucu ile nazikçe ince bir tabaka halinde cilde uygulanmalıdır. Cilde ne sıklıkta ve ne miktarda uygulanacağı yine hekim tarafından hastaya belirtilecektir.

Clozaril krem kullananların yorumları nasıldır?

Clozaril krem kullananların yorumlarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. En iyi sivilce ilacı olarak görülen Clozaril’in çok kısa sürede etkisini görenler oldukça fazladır. Özellikle düzenli kullanım sonucu sivilceler tamamen yok olmaktadır. Genel kullanıcı yorumları oldukça pozitiftir. Düzenli kullanmayan kişiler bile sivilce sorunu ile sadece bu kremi kullanarak baş edebilmiştir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.