E Nabız Bilgi

Cipralex hayatımı değiştirdi

05.01.2023
Cipralex hayatımı değiştirdi

Cipralex hayatımı değiştirdi içeriğimizde sizlere cipralex mucizesi ve cipralex beni mahvetti gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Cipralex, bir antidepresan ilaçtır, klinik depresyon ve kaygı durumu bozukluklarının tedavisinde kullanılır.

Uzun yıllar Cipralex kullanmak, kişinin uzun süreli bir süreçte bu tür bir ruh sağlık sorunu ile başa çıkmış olduğu anlamına gelir. Bu süreçte, kişinin hayatında çeşitli değişiklikler olmuş olabilir. Örneğin, ilaç kullanımı sırasında depresyon ve anksiyete semptomlarının azalması veya tamamen kaybolması nedeniyle, kişinin daha iyi bir ruh haline girdiği ve hayatında daha pozitif değişiklikler yaşadığı düşünülebilir. Ancak, ilaç kullanımı sırasında yan etkiler oluşabilir ve bu yan etkiler, kişinin hayatında da değişikliklere neden olabilir.

Cipralex yorumları

Cipralex kullanan kişilerin yorumlarını araştırdık ve kendilerinde ne gibi değişiklikler hissettiklerini öğrendik:

Yaklaşık 2 yıldır Cipralex kullanan bir kullanıcı; daha umursamaz olduğunu ve böylelikle stres seviyesinin düştüğünden bahsetmiş ve aynı zamanda mantıklı düşünmeye başladığına karar vermiş.

3 yıldır Cipralex kullanan bir kişi; dünyada herşeyi dert eden pimpirikli bir insan olduğunu ve ilacın tedavisi ile yaşadığını hissettiğini vurgulamış “Onca yıl kendimde değildim.” ilk yorumu olarak karşımıza çıkıyor. Ama bu süreçte kilo aldığını da yan etkisi olabileceğini belirtmiş.

Uzun yıllar Cipralex kullan bir kişi tarih belirtmese de şu yorumları paylaşıyor; Çok duygusuzlaştığını, gülmek ağlamak gibi eylemlerden uzaklaştığını belirtmiş. Aynı zamanda cinsel hayatını neredeyse sıfıra indirmiş.

Annesinin uzun yıllar Cipralex kullanmasını paylaşan bir kullanıcı; Annesinde vertigo ve migren hastalığı olduğu için atak yaşamaması gerektiğini ve buna bağlı olarak Cipralex kullandığından bahsetmiş. Daha sakin bir halde olduğu içinde atak geçirme riski neredeyse azalmış.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.