E Nabız Bilgi

Bengay krem fiyat

27.12.2022
Bengay krem fiyat

Bengay krem fiyat 2023 yazımızda sizlere bengay krem fiyatı ne kadar ve bengay krem fiyat 2023 eczane fiyatı gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Bengay krem hem ağrı kesici hem de iltihap giderici olarak kullanılan bir kremdir. İçindeki nane esansı ile sürülen bölgeye ferahlık verir. Bengay krem faydaları çok fazladır. Kas ağrıları, eklem ağrıları, sırt ağrıları, bel ağrıları, moraran bölgenin tedavisinde kullanılan ağrı kesici bir kremdir.

Genellikle yaşlılarda meydana gelen kireçlenme ve dokular arası iltihap tedavisinde kullanılır. Romatizma ağrılarında ve sırt, bel tutulmalarına da iyi gelen bir kremdir. Spor sonrası meydana gelen burkulma, ezilme gibi durumlarda da gönül rahatlığı ile kullanırsınız.

Bengay krem kas ağrılarına iyi gelir mi?

Bengay krem için faydalarını sırasıyla saydık. Vücutta birçok ağrının tedavisinde kullanılan bengay krem kas ağrılarına iyi gelir mi sorusunu yanıtlayalım. Bengay krem kas ağrılarına iyi gelen bir kremdir. Kaslarda meydana gelen gerginlik, ağrı ve iltihaplara tedavisinde kullanılır. Özellikle gün içerisinde ağır işlerle uğraşanlarda meydana gelen kas ağrına iyi gelmektedir. Bengay kremi günde 2-3 defa ağrılı bölgeye iyice masaj yaparak ağrılı bölgeye iyice yedirilir. Kremin içinde bulunan mentol sayesinde damarlar genişler. Mentol ferahlığı ile ağrı azalır.

Bengay krem fiyat 2023

Bengay krem reçetesiz olarak satılan ağrı kesici iltihap giderici bir kremdir. Bengay kremi ihtiyacınız anında en yakın eczaneden alabilirsiniz. Bengay krem fiyat 29,63 TL’dir. Ucuz ve etkili bir krem arıyorsanız eğer bengay kremi tercih etmelisiniz. Kokusu size ağır gelebilir ama şifa bulacağınız bir kremdir.

Sadece eczanelerde satılmaktadır.

Perakende Satış Fiyatı :40.47 TL
Barkod :8699593383021
Etken madde:Mentol, Metil Salisilat
Bengay krem fiyat 2023
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.