E Nabız Bilgi

Beloc reçetesiz alınır mı

10.12.2022
Beloc reçetesiz alınır mı

Beloc reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere beloc reçetesiz satılır mı 2023 ve beloc hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. İnsanlarda zihinsel ve fiziksel olarak oluşan yorgunluk ve stres hormonlarının kalbi tetikleyerek yormaktadır. Bunun için; yüksek kan basıncının önlenmesi, göğüste oluşan ağrının önlenmesi, kalp yetmezliği ve çarpıntısı, aritmi ayrıca daha önceden geçirilen kalp krizi vakalarında kriz ve ölüm riskinin azaltılmasında Beloc kullanılmaktadır. Ekstra olarak migren tedavisinde de kullanıldığı görülmektedir.

Doktor kontrolünde dikkatli bir şekilde kullanılması uygun görülerek reçeteli olarak alınmaktadır. Bu grup ilaçların kullanılması ekstra bir dikkat gerektirmektedir. Beloc herhangi birisinden reçetesiz olarak temin edilmemelidir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktora danışılarak hareket edilmesi uygun görülmektedir. Araç ve makine kullanacak hastalarda ilaç kullanıldıktan sonra çeşitli ruh halleri halsizlik, baş dönmesi gibi durumlara sebebiyet verdiği için dikkat edilmelidir.

Beloc reçetesiz alınır mı 2023

Beloc reçetesiz satılır mı? sorusunun cevabı hayır olacaktır. Eczanelerden beloc ilacı reçeteli olarak alınabilen bir ilaçtır. Beloc reçeteli olarak satıldığından SGK ödemesi karşılamaktadır. Aile hekimi beloc ilacını yazma yetkisi bulunmamaktadır.

Beloz zok, betablok cr, cardovol, lopresor, mepolex, normolol, metloc, mecorlong, problok, saneloc ve tanelor gibi ilaçlar beloc muadili olarak satışı yapılmaktadır. Ciltte soğuma, baş dönmesi, kafa karışıklığı, nefes darlığı, çarpıntı, bilinç kaybı, bulantı, kalp durması, morarma ve halsizlik gibi beloc yan etkileri arasındadır.

Beloc reçetesiz eczane fiyatı

BELOC ZOK Kontrollü Salımlı Film Tablet 25 mg 20 tabletlik ambalaj 8699786030114 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir. Beloc reçetesiz eczane fiyatı 76.00 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.