E Nabız Bilgi

T.C. no ile hastane randevu alma

29.08.2023
T.C. no ile hastane randevu alma

T.C. kimlik numarası ile hastane randevusu almak birçok hasta tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Hastalar hastaneye gitmeden ve sıra beklemeden kolaylıkla T.C. kimlik numaraları ile randevu oluşturabilmektedir. 182 numaralı telefonu arayarak çağrı merkezi üzerinden sadece T.C. kimlik numarası ile dilediğiniz şehir ve hastanede kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz.

182 çağrı merkezi haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Çağrı merkezi üzerinden 15 günlük sürede randevu almak mümkündür. Bu yüzden gece 12’den sonra randevu almak daha mantıklı olmaktadır. Dileyen hastalar PTT şubelerine giderek E-Devlet şifresi alıp bu platform üzerinden MHRS uygulaması ile kolaylıkla kendi randevularını oluşturabilmektedir. E-Devlet üyeliği için T.C. kimlik numarası ve E-Devlet şifresi yeterli olmaktadır.

E-Nabız uygulamasına da E-Devlet uygulaması üzerinden kolaylıkla üye olunup buradan da istediğiniz şehir, hastane ve bölümde kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz. Tüm bu randevu uygulamaları sadece T.C. kimlik numarası ve E-Devlet şifresi ile hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Birçok hasta T.C. kimlik numarası ile kolay ve hızlı bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.