E Nabız Bilgi

Reçetesiz satılan adet geciktirici fiyatı

30.12.2022
Reçetesiz satılan adet geciktirici fiyatı

Reçetesiz satılan adet geciktirici fiyatı 2023 yazımızda sizlere detaylı bilgiler paylaşacağız. Otuz gün civarından sonra düzenlik aralıklar ile vajina kanaması ile kadınlarda her ay düzenli periyotlarla meydana gelen duruma regl denir. Adet ve ya regl şeklinde isimlendirilmektedir.Bayanlar kan ile beraber vücudundaki zararlı etkenleri uzaklaştırmaktadır.

Regl dönemleri genelde zorlu bir süreçtir. Bu zor durumun kadınlara birçok faydası olur. Adet dönemi ortalama on üç yaşlarında başlar elli beş yaşına kadar devam eden bir durumdur. Bu zorlu süreçlerde kadınlar doktora gitmeden reçetesiz eczanelerden ilaç alabilirler. Örneğin Primolut N ilacı adet geciktirici ilaç olarak çoğu kadın tarafından bilinmektedir.

Reçetesiz satılan adet geciktirici fiyatı 2023

Kadınlar için zorlu bir süreç olan regl durumunda devreye adet geciktirici ilaçlar girer. 14 yaşından başlayan bu süreç menopozun başlaması ile sona ermektedir. Kadınlarda regl ayda bir defa olarak ve ya yirmi sekiz günde bir defa sürekli olarak devam eder. Adet durumun farklı sebeplerden gecikmesi mümkün olabilir. Stres, ilaç takviyeleri alımı, çeşitli hastalıklar ve diğer sebeplerden ötürü bir kaç gün gecikmeler yaşanabilir. Bayanlar adet geciktirici ilaç kullanmakta isteyebilir. Örneğin, Primolut N adet geciktirici ilaç olarak çoğu bayanlar tarafından kullanılır.

Özel günler yaklaştığında bayanlar regl korkusuna kapılır ve regl olmak istemez bu durumda adet geciktirici ilaçlar kullanmak ister. Geciktirici ilaçlar bayanlar tarafından kullanılır ve hiç bir sorun yaşamadan o süreci atlatır. Reçetesiz satışı olan bir ilaçtır, tüm eczanelerden rahatlıkla bulunur. Doktorunuza danışarak bu tip ilaçları kullanabilirsiniz. Reglin gecikmesi için en mantıklı yol ilaç kullanımıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.