E Nabız Bilgi

MR sonucu e-nabızdan nasıl indirilir

31.01.2023
MR sonucu e-nabızdan nasıl indirilir

MR sonucu e-nabızdan nasıl indirilir içeriğimizde sizlere mr sonuçları e nabızdan nasıl indirilir, mr raporu e nabıza ne zaman düşer ve mr sonucu raporu ne zaman çıkar gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. E-Nabız uygulaması üzerinden bireylere birçok hizmet verilmektedir. Bireyler hastane muayene olduktan sonra kendilerinden talep edilen numuneleri ilgili yere teslim ettikten sonra hastaneden ayrılarak uygulama üzerinden tahlil sonuçlarına ulaşa bilmektedirler. Bu uygulama sayesinde bir hastanen hastanede saatlerce kalmasına gerek kalmamaktadır. MR sonucu olmak üzere tüm tahlil sonuçları e-nabız uygulaması üzerinden ulaşıla bilme imkânı bulundurmaktadır. Tahlil sonuçları genel olarak e-nabız uygulamasın da bulunan tahlillerim bölümünden görüle bilinmektedir. MR sonuçları ise farklı bir bölümden görülmektedir.

MR sonucu e-nabızdan nasıl indirilir?

Bireyler mr sonuçlarını e-nabız uygulaması üzerinden indirmek için mevcut şifreleri ile uygulamaya giriş yapmaları gerekmektedir. Açılan sayfada radyolojik görüntülerim butonunu tıklatmak sureti ile giriş yapmaları gerekmektedir. Bireyler indirmek istedikleri mr sonucuna tıklatarak sonuç sayfasına giriş yapmaları gerekmektedir. Açılan sayfada sonucu e-postaya gönder seçeneği görülecektir. Bireyler e-Postaya sonucu gönder seçeneği üzerinden MR sonucunu indirmiş olacaklardır.

MR sonucuna e-nabız üzerinden nasıl görülür?

MR sonucunu e-nabızdan görmek isteyen bireyler, mevcut uygulama şifreleri ile uygulamaya giriş yapmaları gerekmektedir. Açılan sayfada birçok seçenek görülecektir. Bireyler kardiyolojik görüntülerim butonunu tıklatarak sayfaya giriş yapmaları gerekmektedir. Açılan sayfada bireyler görünmek istedikleri sonuca giriş yapmaları gerekmektedir. Açılan sayfada sonuçlarımı göster sekmesi aracılığı ile sonuçlar görüle bilinmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.