E Nabız Bilgi

Factive aile hekimi yazabilir mi

08.11.2022
Factive aile hekimi yazabilir mi

Factive aile hekimi yazabilir mi içeriğimizde sizlere aile hekimi factive yazar mı ve factive reçeteli mi gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Factive ilacı, dirençli olan bakterilerin çoğalmasını engellemek ya da azaltmak amacı ile kullanılmaktadır. Duyarlı bakterilerin neden olduğu bazı rahatsızlıkların tedavi süreçleri için kullanılmaktadır.

Kronik bronşit rahatsızlıkların akut olarak bakteriyel artış göstermesi, zatürre yani pnömani, sinüs iltihabı gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Özellikle hamilelik ya da emzirme dönemi için kullanım konusu merak edildiğinde, uzman hekime danışılarak bu ilacın kullanılmasına dikkat etmeniz gereklidir. Hap formunda olan Factive ilacı için yeterli miktarda sıvı ile kullanılmalıdır. Her ilaçta olduğu gibi Factive için de olası bazı yan etkileri vardır. Bu aşamada yüz, dil ya da dudakta şişme, nefes alma durumunda güçlük, kaşıntı ve döküntü, baygınlık gibi durumlar söz konusu olabilmektedir.

Factive aile hekimi yazabilir mi?

Factive aile hekimi yazabilir mi? sorusunun cevabı evet. Aile hekimi gerekli gördüğü zaman factive reçete edebilmektedir. Doktorunuz factive reçeteli olarak yazdığında sgk ödemesi yapmaktadır.

insomin aile hekimi yazabilir mi?

Aile hekimi göz damlası yazabilir mi

Hibor aile hekimi yazabilir mi?

gibi içeriklerimize de ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.