E Nabız Bilgi

Epikriz raporu internetten alınır mı

19.01.2023
Epikriz raporu internetten alınır mı

Epikriz raporu internetten alınır mı içeriğimizde epikriz raporu hemen alınır mı ve epikriz raporu online alınır mı soruların cevaplarını öğrenmek için okumaya başlayabilirsiniz. Epikriz raporu e nabız sağlık sistemi üzerinden dokümanlar bölümünden ulaşılabilir. Hastaneden ve sağlık kuruluşlarından yazılı ve basılı bir şekilde de alınabilen epikriz raporu e nabız sisteminde de yüklenmektedir.

Bir epikriz raporunda hasta için yapılan işlemler, tahliller, tetkikler, ameliyatlar ve kullanılan ilaçların yazılı olduğu bir rapordur. Epikriz raporunda olmasında gereken bilgiler ise; hasta adı, soyadı, yaşı, cinsiyeti, protokol numarası, yatış tarihi, ön tanı, hastanın şikayetleri ve hikayesi, kesin tanı, ameliyatlar, tetkik sonuçları, raporlar, ameliyat sonuçlarıdır.

Epikriz raporu nereden alınır mı?

Epikriz raporu internetten alınır mı sorusunun yanıtı evettir. Epikriz raporu e nabız sistemine giriş yapılarak çıktı şeklinde alınabilmektedir. Epikriz raporu hayati önem taşıyan bir belgedir. Tedavi sürecinden bir sağlık kuruluşundan diğerine geçilmesi söz konusu olursa epikriz raporundan gerekli tüm bilgilere ulaşılabilecektir. Bu hemen zaman kazandıracak hem de hata yapılmasına izin vermeyecektir.

Kan grubu kartı e devlet nasıl alınır ilgili makaleye bakalabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.