E Nabız Bilgi

Emar sonucu göstermek için randevu almak gerekir mi

01.01.2023
Emar sonucu göstermek için randevu almak gerekir mi

Emar sonucu göstermek için randevu almak gerekir mi yazımızda sizlere özelde emar sonucu göstermek için randevu almak gerekir mi, devlet hastanesinde Emar sonucu göstermek için randevu almak gerekir mi gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Emar sonucu göstermek için randevu almak gerekir mi ?

Hastaneye gidildiğinde doktor muayenesi sonucu bazı kan testleri ya da emar gibi testler isteyebilir. Emar testi yaptırmak içi ayrı gün alınması gerekecektir. Emar çekimi 15-90 dakika kadar sürebilmektedir. Sonuçları bölümün yoğunluğuna bağlı olarak üç gün içerisinde çıkabilmektedir. Genelde test sonuçlarını doktora göstermek için randevu alınması gerekmemektedir ama bu durum özel ve devlet hastanesinde farklı olabilmektedir.

Özel hastanede emar sonucu göstermek için randevu almak gerekir mi?

Özel hastanede emar sonucu göstermek için randevu almak gerekir mi sorusunun yanıtı hayıt olacaktır. Tüm test sonuçları artık e-nabız sistemi üzerinden görüntülenebilmektedir.

Devlet hastanesinde emar sonucu göstermek için randevu almak gerekir mi?

Devlet hastanede emar sonucu göstermek için randevu almak gerekir mi sorusunu yanıtı, ilk randevunun üzerinde 10 gün geçtiyse evet olacaktır. Ilk doktor randevusunun üzerinden 10 gün geçmediyse randevu alınmadan emar sonucu doktora gösterilebilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.