E Nabız Bilgi

Cold-mix neden yasaklandı

11.01.2023
Cold-mix neden yasaklandı

Cold-mix neden yasaklandı içeriğimizde sizlere cold-mix yasaklandı mı ve cold-mix neden kaldırıldı gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. İçeriğinde okaliptüs ve ladin özü bulunan Cold-Mix ilacı, burun tıkanıklığı veya alerji solunum hastalıklarının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Cold-mix damla uygulaması, giysilerde yaka veya omuz bölgelerinde bir damla damlatılarak havaya karışması sonucu ile solunum yoluna karışmasıyla ile gerçekleştirilir. İçerisinde ki etken maddelerle buharlaşması hızlıdır ve burun hava kanallarına nüfuz ederek etki gösterir.

Cold-Mix öksürüğe iyi gelir mi

Burun tıkanıklığı tedavisinde etkinlik gösteren cold-mix hakkında, cold-mix öksürüğe iyi gelir mi sorusu oldukça merak edilen bir konudur. Cold-mix, öksürüğe iyileştirmeyi hedef alan bir ilaç değildir. Ancak solunum yolunu rahatlatması sebebiyle öksürük sorununuzu iyileştirmeye ek tedavi sağlayabilir. Cold-mix doğrudan öksürük için kullanılan bir ilaç değildir.

Cold-Mix bebeklere kullanılır mı

Cold-mix havaya karışan bir ilaç olduğu için, kullanım amacıyla her yaştan bireyler kullanabilir. Cold-mix bebeklerde burun tıkanıklığını gidermek için günde dört kez bir damla olacak şekilde burun çevresine yakın bölgelerde pamuk yardımıyla seyrelterek kullanılabilir. Çocuk ve yetişkin bireylerde ise bu uygulama günde dört kez iki damla şeklinde gerçekleştirilir.

Cold-mix neden yasaklandı

Cold-mix burun tıkanıklığı ilacı hakkında merak edilen bir konu olan, cold-mix neden yasaklandı sorusu için bu yazımızda sizler için cevabı araştırdık. Cold-mix inhaler damla, eczanelerde satışı devam eden, reçeteli ve reçetesiz olarak satın alınabilen bir ilaçtır. Cold-mix yasaklanmamıştır. Cold-mix eczane satış fiyatı 88,70 TL’dir.

Detaylı Bilgi: https://www.ilacbu.com/cold-mix-neden-yasaklandi/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.