E Nabız Bilgi

Azelderm krem fiyat

28.12.2022
Azelderm krem fiyat

Azelderm krem fiyat 2023 yazımızda sizlere azelderm krem fiyatı ne kadar ve azelderm krem fiyat 2023 eczane fiyatı gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Azelderm krem, cilt üzerinde yer alan yara, çatlak veya yaraları iyileştirmeye yardımcı olabilecek bir tıbbi üründür. Bu krem, genellikle cilt yaralarının iyileşmesini hızlandırmak ve aynı zamanda ciltteki kaşıntı veya şişkinliği azaltmaya yardımcı olabilir. Azelderm krem, çeşitli etken maddeler içerebilir ve doktor tarafından reçete edilebilir veya eczanelerde satılabilir.

Azelderm Kremi Hangi Doktor Yazar?

Azelderm krem, genellikle bir dermatolog tarafından yazılabilir. Dermatologlar, cilt ve cilt bütünlüğüyle ilgili sağlık sorunlarını tedavi eden tıbbi uzmanlardır. Eğer cilt yaralarınız veya başka bir cilt sorununuz var ve Azelderm kremi kullanmayı düşünüyorsanız, bir dermatoloğa giderek sorununuzu anlatabilirsiniz.

Azelderm Krem Lekelere İyi Gelir Mi?

Azelderm krem, cilt yaralarının iyileşmesine yardımcı olmak için tasarlandığından, lekelerin giderilmesi amacıyla kullanılması beklenmez. Lekelerin nedenleri farklı olabilir ve lekelerin giderilmesi için farklı tedavi seçenekleri mevcuttur.

Azelderm Krem Kaç Ay Kullanılmalıdır?

Azelderm krem, cilt yapısına uygun bir şekilde kullanıldığında, genellikle 6 ila 12 ay arasında kullanılabilir. Ancak bu süre, cilt durumunuza ve doktorunuzun önerilerine göre değişebilir. Azelderm kremi kullanmadan önce mutlaka doktorunuzdan ya da bir cilt sağlığı uzmanından tavsiye alın.

Azelderm Krem Muadili Kremler Nelerdir?

Aşağıda, cilt lekelerini azaltmaya yönelik olarak satılan bazı markaların adları verilmiştir:

  • Meladerm
  • Clear Skin Max
  • Porcelana
  • Derma E Dark Spot Corrector
  • Olay Pro-X Even Skin Cream

Bu markaların hepsi cilt lekelerini azaltmaya yönelik ürünler sunmaktadır, ancak etkinlikleri ve yan etkileri değişebilir.

Azelderm krem fiyat 2023

Sadece eczanelerde satılmaktadır.

Perakende Satış Fiyatı :222.81 TL
Barkod :8699561350123
Etken madde:Azelaik Asit
Azelderm krem fiyat 2023
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.