E Nabız Bilgi

Mhrs başkası adına randevu alma

15.02.2023
Mhrs başkası adına randevu alma

Mhrs başkası adına randevu alma içeriğimizde sizlere mhrs başkası için randevu alma ve MHRS’den başkası için nasıl randevu alınır gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız.

Hastaneye gitmek için randevu almak isteyenler MHRS randevu sistemi ile veya 182’yi tuşlayarak randevu alabilirler. MHRS yani merkezi hekim randevu sistemi sayesinde gitmek istediğiniz hastanedeki istediğiniz hekimleri, randevu gün ve saatini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Mhrs başkası adına randevu alma

MHRS üzerinden kendinize randevu alabildiğiniz gibi annenize babanıza veya bir yakınınıza da randevu alabilme imkanınız mevcuttur. Sisteme girdikten sonra randevu almak istediğiniz kişinin kimlik bilgileri ile yeni bir hesap oluşturarak sisteme kayıt yapmış olursunuz. Ardından hastanın gerekli bilgilerini girdikten sonra istediğiniz bölümde randevu alabilirsiniz. Bu durumu tüm aile fertleriniz için gerçekleştirebilir, kısa sürede istediğiniz randevuları oluşabilirsiniz.

Sisteme kayıt yaparken kullandığınız mail adresleri ve telefon numaraları tüm aile fertleriyle aynı olabilir. Bu durum herhangi bir sorun teşkil etmez. Aldığınız randevuların bilgilerini sisteme kayıtlı hesaplardan girerek sorgulayabilirsiniz. Ayrıca randevularınızı iptal de edebilirsiniz. Ancak randevudan son 15-20 dk içerisinde iptal etmezseniz ilerleyen sürelerde iptal etme seçeneğiniz gider. Bunun dışında randevularınızı kolayca iptal edebilme hakkına sahipsiniz. “Randevu geçmişi” adlı başlıktan aldığınız randevulara dair tüm bilgileri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca sağlık bakanlığının sunduğu “MHRS mobil uygulaması” ile akıllı cihazlarınızdan kolaylıkla hesaplarınızı takip edebilir, kayıtlı hesaplarınızla tekrar tekrar işlemde bulunabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde akıllı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Randevuların kolayca alınıp iptal edilebileceği bu sistem her geçen gün birçok kişi tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır.

Bunlarada bakabilirsiniz:

MHRS çöktü mü

MHRS Randevu Telefon Numarası Değiştirme

MHRS Randevu Düşürme

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.