E Nabız Bilgi

E Nabız odyometri testi sonuçları

13.01.2023
E Nabız odyometri testi sonuçları

E Nabız odyometri testi sonuçları içeriğimizde sizlere e-nabız işitme testi sonucu nasıl öğrenilir ve odyometri testi e-nabız gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. E-nabız günümüz teknolojileri ile birleşmiş hastahane ile ilgili tüm işlemlerinizi bulabileceğiniz bir sitedir. E nabız da tahlil sonuçlarına bakabilir, randevu alabilir ve daha birçok işlem yapabilirsiniz.

E-nabız giriş yapabilmek için gerekli bilgiler TC kimlik numaranız ve e-devlet şifrenizi biliyor olmanız gerekmektedir. İlk defa e-nabız için giriş yapacak kişiler öncelikle e devlette girip e nabız şifresi belirlemek olacaktır. E devlet üzerinden de e nabıza giriş yapabilirsiniz.

E Nabız odyometri testi sonuçları

E nabız üzerinden birçok tahlil sonucunuza bakabilirsiniz. Kan tahlili, ultrason sonucu, röntgen sonucu, MR sonucu gibi tüm sonuçlarınızı alabilirsiniz. Aynı zamanda e nabız odyometri test sonuçları da görülmektedir.

E-Nabız odyometri ne demek?

İşitme de herhangi bir kayıp olup olmadığını öğrenmek için yapılan işitme testidir. Kulak burun boğaz doktorunun isteği üzeri odyometri uzmanı tarafından yapılır. Yapılan bu işitme testi sonucu öğrenmek için ya tekrar doktorunuza gitmeniz gerekmektedir yada e-nabız odyometri test sonuçları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Odyometri sonuçları için e nabız sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. E nabız sistemine TC numaranız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra tahlil sonuçlarım bölümünden odyomedri sonucuna ulaşabilirsiniz. Odyometri test sonucunu aldıktan sonra doktorunuza tekrar gitmeniz gerekmektedir. İşitme testinize göre sonucunuzu doktor yorumlayacaktır. Herhangi bir sıkıntı var ise ilaç tedavisi, ameliyat yada işitme cihazı önerecektir. Tedavini yöntemini doktorunuzla kararlaştırdıktan sonra tedavinize başlayabilirisiniz.

E-Nabız odyometri test sonuçları kaç günde çıkar sorusunun cevabı merak konusudur. İşitme testi özellikle yenidoğan bebeklerde istenmektedir ve test sonucu anında çıkmaktadır. İşitme testi sonucu için günlerce beklemek yoktur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.