E Nabız Bilgi

Acnelyse kahverengi lekelere iyi gelir mi

24.11.2022
Acnelyse kahverengi lekelere iyi gelir mi

Acnelyse kahverengi lekelere iyi gelir mi yazımızda sizlere yüzdeki kahverengi lekelere hangi krem iyi gelir ve acnelyse kaç ayda etki eder gibi sorular ve cevapları hakkında detaylı bilgi paylaşacağız. Acnelyse kreminin etken maddesi tretinoin maddesi ile A vitamini birleşerek hücre yenilenmesini sağlar. Bu nedenle de ciltte oluşan sivilce lekeleri ile akne izlerini ortadan kaldıran tıbbi bir krem olarak piyasada bulunmaktadır. Cilt soyucu krem olması nedeniyle, yüzde oluşan sivilceler ile lekeleri ortadan kaldırılmasıyla bilinen etkili bir kremdir.

Acnelyse kahverengi lekelere iyi gelir mi?

Yüzlerinde kahverengi lekeler olan kişiler, Acnelyse kahverengi lekelere iyi gelir mi sorularını sormaktadırlar. Bu sorulara cevap olarak Anelyse cilde sürülmesi nedeniyle cildi kurutup derinin soyulmasını sağlar. Derinin soyulmasıyla ciltteki hücreler yenilenme gösterir. Bunun sonucu olarak ciltte bulunan sivilcelerden ve istenmeyen kahverengi lekelerden kurtulmuş olursunuz. Ciltte oluşacak sivilceleri ve lekeleri de engeleme yaparak cildin korunmasını sağlar. Acnelyse kremi şu durumlarda kullanmamız gerekir. Yüzünüzde sivileceler ve akne bulunuyorsa Sedef hastalığına bağlı olarak deri sorunlarını tedavi etmek amacıyla Balık pulu adı verilen hastalıkların tedavisinde kullanılır.

Acnelyse krem günde bir kez yatmadan önce kullanılması uygun olur. Kremi kullanmadan önce cildi yıkayıp kuruladıktan sonra kullanılması gerekir. Kremi kullanırken sürülen yere iyice yedirmek gerekir. Krem kullanılmaya başlanınca ciltte yanma hissi oluşabilir. Acelyse kremin etkisi 2 hafta sonra ortaya çıkar. Kremi kullanmayı istemediğiniz zaman birden bırakmayın. Nedeni ise birden krem kullanmayı keserseniz cildinizde lekeler yeniden ortaya çıkabilir. Fakat Acnelyse kullanılması durumunda, güneş ışınlarından korunmak gerekir. Kremin en ideal kullanımı gece yatmadan önce kullanılması uygun olur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.