E Nabız Bilgi

Norodol damla kullanıcı yorumları

06.01.2023
Norodol damla kullanıcı yorumları

Norodol damla kullanıcı yorumları içeriğimizde sizlere detaylı bilgiler aktaracağız. Norodol damla, günümüzde kullanımı artışta olan ve uzmanlar tarafından önerilen bir ilaçtır. Bu ilacı kullananların ne düşündüğü, ilacı yeni kullanacak kişiler için bir fikir sağlayabilmektedir.

Norodol damla ne işe yarar ?

Norodol damla, antipsikotik ilaç grubunda yer alan ve oldukça fazla kullanım amacı olan bir ilaçtır. Psikiyatristler bu ilacı hastanın durumu normal seviyenin üstündeyse yazmaktadır. Norodol damlanın başlıca kullanım amaçlarından birisi halisünasyon ve zihinde meydana gelen karışıklıkların giderilmesidir. Ayrıca, var olmayan sesleri duyan ve şiddet eğilim düzeyi yüksek olan kişilerin de rahatsızlıklarının azaltılmasında bu ilacın kullanılması tavsiye edilmektedir. Tüm bunlara ek olarak kontrol dışı hareketlere ve tiklere sahip kişilerin yaşadığı hastalık olan Tourette Sendromu’nun tedavisinde de norodol damla kullanılmaktadır.

Norodol damla kullanıcı yorumları

Yeşil reçete ile satılan bir ilaç olan norodol damlayı kullanan kişilerin ne düşündüğü merak edilen bir konudur. O yüzden, bu ilacı kullanma düşüncesi olan herkesin norodol damla kullanıcı yorumları ne olduğunu bilmesi gerekmektedir.

Öncelikle kullanıcıların yaptığı yorumların geneli olumludur. Pek çok sayıda kişi sinir hastalığına sahip olduğunu ama bu ilaç sayesinde daha sakin bir kişiye dönüştüğünü söylemiştir. Ayrıca halisünasyon gören kişiler de bu ilacı kullanmaya başladığından beri artık halisünasyon görmediğini belirtmiştir. Tourette Sendromu yaşayan hastaların da bu damlanın, sendromu büyük ölçüde giderdiğini dile getirmiştir. Ayrıca, bu damlayı çok fazla kullanmanın yan etkilere neden olabileceği de en çok yapılan yorumlardan birisidir. Sizde norodol damla hakkında kendi yorumunuzu yazabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.