E Nabız Bilgi

Nadixa krem reçetesiz alınır mı

03.12.2022
Nadixa krem reçetesiz alınır mı

Nadixa krem reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere nadixa krem reçetesiz satılır mı 2023 ve nadixa krem hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Etkilenen bölgeye günde 2-3 kez uygulanması önerilen Nadixa krem, güneşten yanmış ve güneşe maruz kalmış ciltte kullanılmamalıdır. Göz çevresindeki cilde uygulanmamalıdır. Göz ve mukoza zarlarıyla temasından kaçının. Oluşursa bölgeyi bol su ile yıkayınız.

Nadixa kreminin etken maddesi olan Nadifloxacin ciltte tahrişe neden olabilir. Kullanım sırasında cildinizde herhangi bir kızarıklık görürseniz, Nadixa krem kullanmayı bırakın ve en kısa sürede tıbbi yardım alın. Kullanım sırasında cildinizde ağrı, kaşıntı veya yanma hissederseniz, Nadixa krem kullanmayı bırakın. Nadifloksasin diğer ilaçlarla etkileşime girmektedir ve bu nedenle başka ilaçlar alırken doktorunuza danışmanız son derece önemlidir.

Nadixa krem, cilt sorunlarında çok tercih edilen kremlerden biridir. Vücutta oluşan büyük iltihaplı sivilcelerin ve kıl kökü sorunların tedavisinde kullanılır. Doktor tavsiyesine göre kullanılır. Nadixa krem kullanılacağı zaman iltihaplı olan bölge iyice temizlenmesi gerekir. Nadixa krem vücudun birçok yerlerinde kullanılabilir.

Nadixa krem reçetesiz alınır mı 2023

Nadixa krem reçetesiz alınır mı sorusunun cevabı evet olacaktır. Nadixa krem eczanelerden reçetesiz olarak alınabilmektedir. Aile hekimi nadixa krem yazma yetkisi bulunmaktadır. Nadixa krem reçeteli olarak alındığında SGK tarafından karşılanmaktadır. Magnis krem, nadacne krem, nabifeks krem ve aknefloks krem gibi ilaçlar nadixa krem muadili olarak satışı yapılmaktadır.

Nadixa krem reçetesiz eczane fiyatı

Nadixa krem %1 30 g’lık tüp ilacı 8699587352804 barkod numarası ile eczanelerde bulunmaktadır. Nadixa krem reçetesiz eczane fiyatı 84.06 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.